O firmě Včelařství Čech 

Naše rodinná firma Včelařství Čech byla založena roku 2012. Včelaříme na jižní moravě.

Ke včelaření mě od malička vedl můj otec, plně se mu však věnuji od roku 2012, kdy jsem koupil 5 včelstev. Ještě toho roku nás postihl mor, takže následující rok došlo k pálení úlů a likvidaci včelstev. To nás od včelaření neodradilo a hned následující rok jsme za pomocí přátel a rodiny pořídili 20 včelstev, které jsme dali na nové stanoviště a postupně včelstva rozšiřovali.
 Postupně jsme zřizovali nová stanoviště a zvyšovali počty včelastev. v Dnešní době se pohybujeme stále kolem 100- 150 včelstev které máme po celé moravě. 
Díky klimatyckým změnám jsme byli nuceni včely mít jen v oblastech bohatých na snůšku a s co nejmenším výskytem zemědělských postřiků.
 
Kromě včelaření se zabýváme výrobou nástavkových zateplených úlů, které najdete v našem e-shopu. Děláme i plemenáčky a přepravní boxy na včely. Dále v našem e-shopu najdete výrobky jako jsou medomed a odvíčkovací stoly nebo vařák na vos, které vyrábí bratr Michal. Kosmetické výrobky z našeho e-shopu jsou bio výrobky které dodává firma DROGEREX, vše kvalitní včelí produkty. Nabízený med jen z  naší produkce.